2017/04/03

0298 konkurs wiosenny- wygrywają dwie osobyZ okazji wiosny chciałabym ogłosić skromny konkurs.

Do wygrania będą dwie nagrody, jednak dla fanów makijażu, druga dla osób uwielbiających produkty do włosów.

Zasady są proste:
1. obowiązkowo  obserwuj bloga
2. opcjonalnie polub FB i Instagram
3. opcjonalnie wklej baner na bloga/FB/IG
4. obowiązkowo napisz "Lubię wiosnę za..."
5. obowiązkowo napisz o który zestaw grasz 1 czy 2

Wśród zgłoszeń grających o zestaw nr 1 wyłonię najlepszą moim zdaniem odpowiedź, podobnie wśród zgłoszeń walczących o zestaw nr 2.

Więc o co gramy

Zestaw nr 1- nowe pędzle do makijażu


Zestaw nr 2- kosmetyki do stylizacji włosów JoannaBaner:Wzór zgłoszenia:

1. obserwuję bloga jako...
2. lubię FB jako / Instagram jako...
3. wklejam  baner ( napisz gdzie i wklej link )...
4.  "Lubię wiosnę za..."
5.  gram o zestaw : 1 czy 2

To tyle. Bawimy się do 20 kwietnia 2017.


Regulamin:
1. Sponsorem nagród w konkursie jestem ja.
2. Aby wziąć udział w konkursie należy być obowiązkowo publicznym obserwatorem bloga i odpowiedzieć na pytanie zawarte w formularzu.
3. Nagroda nie podlega wymianie na inną.
4. Konkurs jest tylko dla osób pełnoletnich.
5. Koszty wysyłki pokrywam osobiście, ale tylko na terenie Polski. 

6. Konkurs trwa od dnia dzisiejszego do 20.04.2017 do godziny 23:59.
7. Wyniki zostaną ogłoszone na moim blogu w przeciągu ok 5 dni od zakończenia konkursu.
8. Zwycięzca ma 7 dni na podanie adresu do wysyłki. W przeciwnym razie wybieram inną osobę.
9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
20 komentarzy :

 1. obs-Magdalena B
  udostępniam-https://plus.google.com/u/0/108943940629135319339
  Lubię wiosnę za przepiękny zaczynający się śpiew ptaszków z rana:)
  Wybieram pędzle

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. obserwuję bloga jako grrrlwithcat
  4. Lubię wiosnę za słońce, jeszcze nieupalne dni, kwiaty, długie spacery, ogniska
  5. gram o zestaw : 1

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Obserwuję bloga jako Justyna Rup
  2. Lubię instagram jako kalwass
  4. Lubie wiosnę za pierwsze promyki słońca zakradające się przez okna mojego domu, za śpiew ptaków o poranku, za pięknie zakwitającą przyrodę wokół. Wiosna to czas, w którym przybywa mi dużo energii i mam więcej chęci do działania. Uwielbiam ją za ciepłe wieczory idealne na spacery, za piękne, słoneczne dni, kiedy mogę spędzić czas aktywnie na rolkach czy rowerze. Za pikniki w otoczeniu przyrody. Za wypady poza miasto, które pozwalają mi naładować baterie, odprężyć się i zrelaksować. Zdecydowanie nie ma piękniejszej pory roku niż wiosna, kiedy wszystko budzi się do życia po ciężkiej i mroźniej zimie.
  5. gram o zestaw 1

  OdpowiedzUsuń
 4. 1. obserwuję bloga jako Anna Piecho
  2. lubię Instagram jako annolandia
  4. Lubię wiosnę za świeże warzywa i kwitnące kwiaty
  5. gram o zestaw : 1

  OdpowiedzUsuń
 5. 1. obserwuję bloga jako Fu Zja
  2. lubię FB jako Mana Kamisaka
  4. "Lubię wiosnę za to, że czuję podczas niej, że żyję :D Jesień i zima mają to do siebie, że tak usypiają człowieka, wprowadzają w melancholię, jest wtedy mniej światła, bo dni są krótsze, więc pewnie przez to, no a wiosną, kiedy to słońca jest nagle więcej i powietrze jest świeże, rześkie wtedy naprawdę czuję, że żyję, że wszystko powraca do życia, rośliny kwitną, rosną, robią pąki, ludzie mają więcej energii, więcej też wychodzą z domów, bo w końcu pogoda dopisuje, także za to najbardziej lubię wiosnę :)
  5. gram o zestaw : 1

  OdpowiedzUsuń
 6. 1. Obserwuję bloga jako Weirdo
  2. Lubię FB jako jako Jola P.
  3. Wklejam baner G+ https://plus.google.com/108511355661761630378/posts/CJsWbRU3sHW
  4. Lubię wiosnę za budzenie się roślinek do życia, powolne wypuszczanie pąków, szybsze jak u wierzby- bazie symbolizujące nadchodzącą Wielkanoc, koniczyna wybijająca z trawy,krokusy, w pełni zakwitnięte, tak z dnia na dzień kwiaty magnolii nadające klimat dalekowschodni, od razu bardziej żywy i kolorowy staje się nasz świat :)
  5. Gram o zestaw : 1

  OdpowiedzUsuń
 7. 1. obserwuję bloga jako Judyta Maciejczyk
  2. lubię FB jako Judyta Maciejczyk
  Instagram jako magicznesny
  3. wklejam baner : https://www.facebook.com/saga.zmierzch.9847/posts/804955813000147
  4. "Lubię wiosnę za piękno budzącego się świata do życia, za śpiew ptaków i odrobinę słońca. Uwielbia ją za piękne zapachy jakie dają kwitnące kwiaty, skoszona trawa, która jest zapachem dzieciństwa. Kocham ją za to że wiosna to czas nadziei, odrodzenia i nowego początku, lubię ją za to że dodaje blasku po dwóch ponurych porach roku, które potrafią wprowadzić człowieka w melancholię i smutek, chociaż jest też w nich coś pięknego, to jednak Wiosna jest najpiękniejszą porą roku <3
  5. gram o zestaw : 2

  OdpowiedzUsuń
 8. 1. obserwuję bloga jako Lady Blue
  2. lubię Instagram jako kamila9876543
  3. wklejam baner: prawy pasek boczny http://tocokobietylubianajbardziej1.blogspot.com/
  4. "Lubię wiosnę za..."
  Ja nie lubię wiosny, ja ją kocham, ubóstwiam, miłuję i co tylko najlepsze. Nigdy nie lubiłam zimy, bo dla mnie oznacza tylko mróz, bo nigdy nie wyjeżdżam w góry, więc nie mam też czego wyczekiwać. Za to wiosna to najlepsze co może być. Można zauważyć po naszym otoczeniu, że gdy tylko pojawią się pierwsze promienie słońca, to każdy od razu jest weselszy. Kocham sport, a gdy tylko wiosna jest ciepło mogę wreszcie wyciągnąć rower i rolki, co ubóstwiam. Jest też dłużej jasno wieczorami i powoli rozpoczyna się sezon grillowy, no a kto tego nie uwielbia? :D No i oczywiście możemy zostawić w szafie grube kurtki, ciężkie buty na rzecz zwiewnych sukienek i szpilek :D Ja sama uwielbiam kwiaty, rośliny a wiosną jest ich pełno i wszędzie jest tak pięknie. Wiele alergików narzeka na wiosnę z powodu pyłków, ale mnie na szczęście nie dotknął ten problem :D No ale oczywiście, żeby móc docenić wiosnę, to najpierw musimy przeżyć zimę :P
  5. gram o zestaw : 1

  OdpowiedzUsuń
 9. 1. Obserwuję jako Lady Skywalker
  2. Lubię na FB jako Weronika Os i obserwuję na Instagramie jako cassandradelune
  3. Nie
  4. "Lubię wiosnę za..."
  Nigdy nie byłam domatorem. Siedząc w domu czuję się chora, a niestety zimą męczący staje się brak sprzyjających warunków dla aktywnego trybu życia. Gdy przychodzi przesilenie wiosenne, mój humor diametralnie poprawia się! Nareszcie mogę wyjąć lżejsze ubrania, iść pobiegać, odkurzyć rower bądź wyciągnąć koleżankę na McFlurry. Swobodnie włóczę się po okolicy i huśtam na napotkanych huśtawkach, ciesząc się pięknymi kolorami zmieniającego się wieczorem nieba. To ten czas, gdy ptaki dają koncerty od 3 nad ranem do późnego wieczora. Dobry humor zapewnia mi możliwość zachwycania się otaczającym nas światem oraz to, że cieszę się wolnością, dzięki której mogę korzystać z niego do woli. Powinnyśmy się cieszyć, bowiem wszyscy żyjemy w pięknym świecie. Wystarczy nauczyć się go dostrzegać :-)
  5. Gram o zestaw 1

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. 1. Obserwuje jako Ankaa G
  2. Lubię na FB jako Ania Gruszecka
  3. Wklejam baner :http://zyciewesterii.blogspot.com/
  4. Lubie wiosnę za pogodę , za tą przyrodę która budzi się do życia. Jest tak cudownie, że aż chce się wyjść z domu, albo pracować. Od razu zapominam o smutkach, tylko cieszę się z życia. Wiosna jest moim zdaniem najlepszą porą roku. Uwielbiam, gdy mogę zjeść pierwsze warzywa z ogrodu.
  5. Gram o zestaw : 1
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. 1.Obserwuję jako Karolina Raus
  2.Lubie fb jako Karolina Raus i obserwuję instagram jako raus.x
  4.Lubię wiosnę za to, że to właśnie podczas tej pory roku cały świat budzi się do życia po zimowym śnie. Ptaki wracają z ciepłych krajów i zakładają gniazda, drzewa puszczają pąki, kwiaty zaczynają kwitnąć, a zwierzęta wychodzą ze swoich norek. Ja jako osobą mieszkająca na wsi bardzo dokładnie mogę się temu przyjrzeć i jestem wręcz zachwycona tym widowiskiem. Mam również 'dobrą rekę do roślin' po mojej mamie i uwielbiam się nimi zajmować, dlatego też w pogodne dni większość swojego wolnego czasu spędzam w ogrodzie. Śpiew ptaków, który mi często towarzyszy temu zajęciu sprawia, że aż chce się żyć! Dni są coraz cieplejsze i dłuższe co pozwala mi na wieczorne przejażdżki rowerem, na rolkach, czy po prostu bieganie i zrzucanie zbędnych kilogramów nabytych w ciągu zimy. Bywa również tak, że uczę się na świeżym powietrzu, nauka wręcz sama wchodzi mi wtedy do głowy. Częściej również spotykam się ze znajomymi np. podczas ognisk albo grilli. Cała ta wiosenna atmosfera jest przewspaniała, uwielbiam wiosnę i jest moją ulubioną porą właśnie dzięki temu, że jest tak optymistyczna <3
  5.Gram o zestaw 1
  Serdecznie pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 14. 1.Obserwuję jako Karolina Raus
  2.Lubię fb jako Karolina Raus i obserwuję instagram jako raus.x
  4.Lubię wiosnę za to, że to właśnie podczas tej pory roku cały świat budzi się do życia po zimowym śnie. Ptaki wracają z ciepłych krajów i zakładają gniazda, drzewa puszczają pąki, kwiaty zaczynają kwitnąć, a zwierzęta wychodzą ze swoich norek. Ja jako osobą mieszkająca na wsi bardzo dokładnie mogę się temu przyjrzeć i jestem wręcz zachwycona tym widowiskiem. Mam również 'dobrą rekę do roślin' po mojej mamie i uwielbiam się nimi zajmować, dlatego też w pogodne dni większość swojego wolnego czasu spędzam w ogrodzie. Śpiew ptaków, który mi często towarzyszy temu zajęciu sprawia, że aż chce się żyć! Dni są coraz cieplejsze i dłuższe co pozwala mi na wieczorne przejażdżki rowerem, na rolkach, czy po prostu bieganie i zrzucanie zbędnych kilogramów nabytych w ciągu zimy. Bywa również tak, że uczę się na świeżym powietrzu, nauka wręcz sama wchodzi mi wtedy do głowy. Częściej również spotykam się ze znajomymi np. podczas ognisk albo grilli. Cała ta wiosenna atmosfera jest przewspaniała, uwielbiam wiosnę i jest moją ulubioną porą roku właśnie dzięki temu, że jest tak optymistyczna <3
  5.Gram o zestaw 1
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 15. 1. obserwuję bloga jako Saszka K
  2. lubię FB jako / Instagram jako Saszka Kołodziej/saszkasledzitrendy
  3. wklejam baner https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1906309889646286&id=100008018799239&pnref=story
  4. "Lubię wiosnę ze względu na kolory :) Kolory drzew, trawy, kwitnących kwiatów i kolory na ulicy, kiedy większość ludzi zrzuca szare zimowe płaszcze, zakłada cienkie wiosenne i kolorowe płaszczyki. Ulice i chodniki mienią się feerię barw, w oczach ludzi błyszczą mocne promienie wiosennego słońca, a na twarzach czają się nieśmiałe uśmiechy :)
  5. gram o zestaw : 2

  OdpowiedzUsuń
 16. 1.Obserwuję blog jako Karolina Raus
  2.Lubię fb jako Karolina Raus i obserwuję instagram jako raus.x
  4.Lubię wiosnę za to, że to właśnie podczas tej pory roku cały świat budzi się do życia po zimowym śnie. Ptaki wracają z ciepłych krajów i zakładają gniazda, drzewa puszczają pąki, kwiaty zaczynają kwitnąć, a zwierzęta wychodzą ze swoich norek. Ja jako osobą mieszkająca na wsi bardzo dokładnie mogę się temu przyjrzeć i jestem wręcz zachwycona tym widowiskiem. Mam również 'dobrą rękę do roślin' po mojej mamie i uwielbiam się nimi zajmować, dlatego też w pogodne dni większość swojego wolnego czasu spędzam w ogrodzie. Śpiew ptaków, który mi często towarzyszy temu zajęciu sprawia, że aż chce się żyć! Dni są coraz cieplejsze i dłuższe co pozwala mi na wieczorne przejażdżki rowerem, na rolkach, czy po prostu bieganie i zrzucanie zbędnych kilogramów nabytych w ciągu zimy. Bywa również tak, że uczę się na świeżym powietrzu, nauka wręcz sama wchodzi mi wtedy do głowy. Częściej również spotykam się ze znajomymi np. podczas ognisk albo grilli. Cała ta wiosenna atmosfera jest przewspaniała, uwielbiam wiosnę i jest moją ulubioną porą roku właśnie dzięki temu, że jest tak optymistyczna <3
  5.Gram o zestaw 1
  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 17. 1. Obserwuje bloga jako - piesuleczki1
  2. Lubię Instagram jako - toja3737
  3. Wklejam baner na instagrama - https://instagram.com/p/BTHqssxB4TU/
  4. Lubię wiosnę za to, że to najpiękniejsza pora roku. Cudownie jest zobaczyć topniejący śnieg, to jak wszystko powraca do życia, kwitną znów rośliny, budzą się ze snu zwierzęta, przytulają różne ptaki, zaczyna się robić coraz cieplej. Można w końcu zrobić jakiś bardziej szalony makijaż. Nie jest już tak szaro i ponuro jak zimą czy jesienią. Uwielbiam Cię obserwować na instagramie, jesteś zawsze bardzo uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Jak na wiosenną dziewczynę wypada :)
  5. Gram o zestaw 2

  OdpowiedzUsuń
 18. 1.Obserwuję bloga jako Paulina Jakubowska
  2. Lubię Instagram jako Buziakx3
  4.Lubię wiosnę za kwitnące pączki różnych roślinek oraz za rosnące wzwyż piękne, kolorowe i pachnące kwiatuszki, oraz za unoszący się w powietrzu zapach świeżego bzu!🌷🌻💐Kiedy pojawiają się pierwsze kwiatki, mogę w końcu zrobić swój pierwszy (po rocznej przerwie) wianek, założyć go i zrobić sobie wiosenną sesję w towarzystwie najlepszej przyjaciółki-słoneczka.☀️Lubię wiosnę również za to, że po chłodnych i wietrznych porankach, budzę się i otwierając oczy widzę w końcu jasne promienie słońca i zielone listki zaglądające przez moje okno, które sprawiają, że zamiast leżeć w łóżku, mam ochotę wstać i jak najwięcej korzystać z życia.💋🌞 Ale przede wszystkim lubię wiosnę za to, że napawa mnie ciągłą radością i optymizmem oraz sprawia, że psychicznie przygotowuję się już na nadejście upragnionego lata!!!☀️
  5.Gram o zestaw numer 1 (pędzle)

  OdpowiedzUsuń
 19. o Super ciekawa która szczęściara wygrała :)
  obserwuję :)
  http://carolineworld123.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to dla mnie motywacja do dalszego pisania.
Cieszę się, że jesteście ze mną.
Nie bawię się we wspólną obserwację, obserwuję tylko blogi, które mi się podobają.
Dla mnie nie liczy się ilość a jakość:)
aha i nie spamujcie, zawsze staram się czytać wszystkich, którzy mnie odwiedzają.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka